Stentevej 8 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Ålsgårde - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Ålsgårde. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

Blandt de seneste boliger, der er kommet til salg i Apperup, Ålsgårde, er villaen på Stentevej 8. Denne villa tilbyder et areal på 147 kvadratmeter fordelt på 5 rummelige værelser.

Med en grundstørrelse på 784 kvadratmeter, er der rig mulighed for udendørs aktiviteter. Villaen er udbudt til en pris på 4.495.000 DKK.

En anden attraktiv boligmulighed i området er villaen på Gotlandsvej 8, også i Apperup, Ålsgårde. Denne ejendom har et større areal på 160 kvadratmeter fordelt på 6 værelser.

Gotlandsvej 8 ligger på en grund på 776 kvadratmeter og er prissat til 4.250.000 DKK. Begge boliger tilbyder således spændende muligheder for dem, der søger en villa i Ålsgårde.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler